התרחבות גלובלית מבוססת שותפים עסקיים

Channel partners

כיצד להתרחב גלובלית עם אסטרטגית ערוצי מכירה המבוססת על שותפים עסקיים? מהן המגמות החדשות והטרנספורמטיביות בתחום וכיצד תימנע מהשגיאות הנפוצות בניהול שותפים בחו"ל שיעלו לך ביוקר?

אנו שמחים להזמין אותך לוובינר הבא שלנו – התרחבות גלובלית מבוססת שותפים עסקיים – שיתקיים ב-27 במרץ 2024, בשעה 16:00 שעון ישראל.

שדרג את אסטרטגיית ההתרחבות הגלובלית שלך עם פתרונות התוכנה/SaaS B2B שלך! התמקד בטרנדים עתידניים ולמד כיצד להגדיל את ההצלחה שלך במכירות באמצעות שותפים עסקיים ( channel partners ) תוך הימנעות מביצועה טעויות יקרות.

גלה את מלא האקו-סיסטם של תחום השותפים (כדוגמת ריסלרים, מפיצים, VARs, MSPs, יועצים, אינטגרטורים ועוד), למד מהם הווקטורים לפילוח שותפים, את התפקיד של כל סוג שותף במסע הלקוח, וכן את שפת ה"מכפיל" החדשה לתקשורת יעילה עם השותפים שלך.

יחד עם Jay McBain, אנליסט ראשי לתחום ערוצי מכירה ושותפים עסקיים מחברת Canalys ואחד ממובילי הדיעה המוערכים ביותר בתחום האקו-סיסטם של ערוצי מכירה עולמיים בחברות תוכנה וטכנולוגיה, נספק לכם טיפים מעשיים בתחום ונצייד אתכם בתובנות וטעויות שכדאי להימנע מהן בעת הרחבת העסק שלכם לשוק הגלובלי באמצעות שותפים.

לפרטים נוספים והרשמה.

שיתוף

עוד

Channel partners
B2B שיווק

התרחבות גלובלית מבוססת שותפים עסקיים

כיצד להתרחב גלובלית עם אסטרטגית ערוצי מכירה המבוססת על שותפים עסקיים? מהן המגמות החדשות והטרנספורמטיביות בתחום וכיצד תימנע מהשגיאות הנפוצות בניהול שותפים בחו"ל שיעלו לך

הצטרף למאגר הידע שלנו

אנו משקיעים הרבה שעות בפיתוח תוכן על סמך הניסיון הרב שלנו , אל תישאר מאחור והירשם למאגר הידע שלנו

האם תרצה להתייעץ בנוגע לאסטרטגית ה go to market שלך?

question mark man

אודות

Beam Global הינה חברת ייעוץ שיווקי ואסטרטגי בראשות אורי עיני, המייעצת לחברות B2B בהיי טק ותוכנה ולסטרטאפים בתחום השיווק, מכירות ופיתוח עסקי בינלאומי והמספקת שרותי ניהול מכירות. Beam (תקרין) שב Beam Global מתייחס לחברות, שגם אם הן קטנות ולא מוכרות, יכולות להתחרות בהצלחה בחברות בינלאומיות גדולות ע”י קבלת חשיפה בינ”ל והקרנה של תדמית של חברה גלובלית ומבטיחה עם פוטנציאל להפוך למובילה בתחומה

Copyright 2024 – Beam Global Website by Asia

GET IN TOUCH

ori ainy

צור קשר