השירותים שלנו

marketing and strategy planing

אסטרטגית Go To Market ותכנית שיווק בינלאומית

הבנת מאפייני העסק והמוצר או השרות שלך, שווקי היעד בחו”ל, מגמות בענף שלך ופעילות המתחרים, יסיעו לך לתכנן ולתקצב את מאמצי השיווק B2B שלך ולהגיע ללקוחותיך הפוטנציאלים באפקטיביות ותוך קיצור ה time-to-market . צעדים אלו הם המפתח להצלחה באי ודאות של השווקים הבינ”ל.

locating channel partnets

איתור ערוצי הפצה ומפיצים

בניהול מכירות בחו”ל רבות מחברות ה B2B צריכות לפתח צינורות הפצה באמצעות מפיצים, שותפים עסקיים אסטרטגיים או ערוצי הפצה אחרים.

פריצה לשווקים הבינלאומיים עם מנהל מכירות במיקור חוץ

השגת לקוחות ראשונים באמצעות מנהל מכירות במיקור חוץ זה אחד הצעדים החכמים שאתה יכול לקחת.

B2B marketing infrastructure

שיווק ומכירות SaaS

להתחרות בחברות ענק בינלאומיות, בעלות משאבים ותקציבי שיווק ומכירות גדולים, זה מהלך מאתגר. משום כך, על חברה קטנה שרוצה לקבל חשיפה בינ”ל ולהקרין פרופיל של חברה גלובלית, ראשית לתכנן ולהוציא אל הפועל תשתית שיווק מקיפה.

International globe

תכנית עסקית בינ``ל

אנו בונים תכנית עסקית עבור יזמים, סטרטאפים וחברות תוכנה B2B המתכננים כניסה שיטתית לשוק הבינלאומי, לפתח מוצר חדש, כניסה לענף או תחום חדש, מהלך שיווקי אסטרטגי חדש או חברות העוברות משבר או סטגנציה במכירות.

Bill

מימון השיווק הבינלאומי

השגת מימון בין ממקורות ממשלתיים או ממשקיעים פרטיים, הינה לרב בלתי נמנעת בחברות המתחילות לבסס פעילות בינ”ל וזקוקות למשאבים כדי להפוך לשחקן גלובלי.

איתור חברות טכנולוגיות וסטרטאפים ישראלים להשקעה

בטרם תקבל החלטות להשקיע בחברה ישראלית חדשה או ביצירת שיתוף פעולה עמה, רצוי ליצור קשר עם מומחה ויועץ שיווקי, הנמצא עם יד על הדופק ובעל נסיון והבנה מעמיקה של הסביבה העסקית של חברות הטכנולוגיות הישראליות והיכול לספק לך תובנות לגבי החברה בה אתה מתעניין.

BEAM GLOBAL

אנו חברת Cyber security שהיתה פעילה עד כה בתחום ה B2C בלבד וששמה לעצמה כמטרה לפרוץ לשוק הB2B הבינלאומי. Beam Global הובילו תהליך מעמיק של מחקר שוק ה Cyber security הגלובלי, ניתוח אסטרטגי והכנת תכנית שיווק בינלאומית. ההבנה בבניית אסטרטגיה שיווקית של חברות תוכנה B2B יחד עם ניסיון רב השנים של אורי עיני במכירות בינלאומיות B2B, על מורכבותן, סייעו לנו בתהליך ההתבססות שלנו כחברה מובילה בתחום.

Amit Bareket , Founder and CEO – Perimeter81