השירותים שלנו

marketing and strategy planing

אסטרטגית Go To Market ותכנית שיווק בינלאומית

הבנת מאפייני העסק והמוצר או השרות שלך, שווקי היעד בחו”ל, מגמות בענף שלך ופעילות המתחרים, יסיעו לך לתכנן ולתקצב את מאמצי השיווק B2B שלך ולהגיע ללקוחותיך הפוטנציאלים באפקטיביות ותוך קיצור ה time-to-market . צעדים אלו הם המפתח להצלחה באי ודאות של השווקים הבינ”ל.

locating channel partnets

איתור ערוצי הפצה ומפיצים

בניהול מכירות בחו”ל רבות מחברות ה B2B צריכות לפתח צינורות הפצה באמצעות מפיצים, שותפים עסקיים אסטרטגיים או ערוצי הפצה אחרים. איתור מפיצים בעלי מוניטין בענף שלך והמתאימים ביותר לחברה שלך, הכרת צרכיהם והאינטרסים שלהם ומינוף ניסיונם לצרכיך, הוא צעד חיוני לביסוס ההצלחה שלך במכירות הבינ”ל.

פריצה לשווקים הבינלאומיים עם מנהל מכירות במיקור חוץ

במכירות בינ”ל בתחום ה B2B הפקטור החשוב ביותר להצלחה הוא שיהיו לך לקוחות ראשונים בחו”ל שימליצו על מוצרך ושרותיך. כדי להשיג לקוחות ראשונים ומרוצים אלו, שכירת שרותיו של מנהל מכירות ופיתוח עסקי בינ”ל במיקור חוץ, היא אחד מהצעדים החכמים ביותר שתוכל לעשות כדי ליצור הזדמנויות מכירה ומשפך מכירות

B2B marketing infrastructure

שיווק ומכירות SaaS

להתחרות בחברות ענק בינלאומיות, בעלות משאבים ותקציבי שיווק ומכירות גדולים, זה מהלך מאתגר. משום כך, על חברה קטנה שרוצה לקבל חשיפה בינ”ל ולהקרין פרופיל של חברה גלובלית, ראשית לתכנן ולהוציא אל הפועל תשתית שיווק מקיפה.

International globe

תכנית עסקית בינ``ל

אנו בונים תכנית עסקית עבור יזמים, סטרטאפים וחברות תוכנה B2B המתכננים כניסה שיטתית לשוק הבינלאומי, לפתח מוצר חדש, כניסה לענף או תחום חדש, מהלך שיווקי אסטרטגי חדש או חברות העוברות משבר או סטגנציה במכירות.

Bill

מימון פעילויותיך הבינלאומיות

השגת מימון בין ממקורות ממשלתיים או ממשקיעים פרטיים, הינה לרב בלתי נמנעת בחברות המתחילות לבסס פעילות בינ”ל וזקוקות למשאבים כדי להפוך לשחקן גלובלי. על כן, חשוב לא רק להעריך את היקף ההשקעה הנדרשת למימוש תכניותיך אלא גם לפעול להשגת המימון המתאים.

איתור חברות טכנולוגיות וסטרטאפים ישראלים להשקעה

בטרם תקבל החלטות להשקיע בחברה ישראלית חדשה או ביצירת שיתוף פעולה עמה, רצוי ליצור קשר עם מומחה ויועץ שיווקי, הנמצא עם יד על הדופק ובעל נסיון והבנה מעמיקה של הסביבה העסקית של חברות הטכנולוגיות הישראליות והיכול לספק לך תובנות לגבי החברה בה אתה מתעניין.

סגירת תפריט