אודות בים גלובל

Beam Global הינה חברת ייעוץ שיווקי ואסטרטגי בראשות אורי עיני, המייעצת לחברות B2B בהיי טק ותוכנה בתחום השיווק, מכירות ופיתוח עסקי בינלאומי והמספקת שרותי ניהול מכירות.

Beam  – (תקרין ) –  Beam Global

מתייחס לחברות, שגם אם הן קטנות ולא מוכרות, יכולות להתחרות בהצלחה בחברות בינלאומיות גדולות ע”י קבלת חשיפה בינ”ל והקרנה של תדמית של חברה גלובלית ומבטיחה עם פוטנציאל להפוך למובילה בתחומה

לקוחות Beam Global הם חברות קטנות ועד בינוניות וכוללים:

חברות סטארט-אפ

סטרטאפים עם מוצר מבטיח, שהשלימו מספר מכירות ראשוניות בישראל; או שסיימו את שלב הפיתוח של מוצר ורוצים להשיקו ;או שעדיין בשלבי פיתוח מוצר.

חברות תוכנה B2B

חברות תוכנה B2B, שהתבססו וכבר זכו להצלחה בישראל והמבינות שפוטנציאל הגידול שלהן הוא בחו”ל ולכן רוצות להשיק מוצר חדש או קיים בשווקים הבינלאומיים.

אורי עיני – Beam global

Beam Global הינה חברת ייעוץ שיווקי ואסטרטגי בראשות אורי עיני, המייעצת לחברות B2B בהיי טק ותוכנה בתחום השיווק, מכירות ופיתוח עסקי בינלאומי והמספקת שרותי ניהול מכירות.

מונע מאמונתו ומניסיונו, שגם חברות קטנות ובינוניות ובעלות משאבים מוגבלים יכולות להצליח, מטרתו של אורי היא לכוון את לקוחותיו להתפתחות בינלאומית.

בעוד שהזירה הבינלאומית מציעה הזדמנויות נרחבות לצמיחה לעסקים קטנים, הרי שהיא טומנת בחובה גם סיכונים ומכשולים. תוך התבססות על נסיון של כ 20 שנים בתפקידי ניהול שיווק, מכירות ופיתוח עסקי בנ"ל  ובייעוץ שיווקי וייעוץ אסטרטגי בחברות היי טק בתחום ה B2B, אורי מנחה סטרטאפים וחברות קטנות ובינוניות בצעדיהן הראשונים בשווקים הבינ"ל. עם תוצאות מוכחות במכירות בינ"ל, אורי מאמין שלימוד מטעויות של אחרים היא דרך נבונה להתחיל לבנות סיפור הצלחה. 

לאחר שיצר רשת קשרים גלובלית בתחום ענף התוכנה B2B, אורי ממנף רשת זו לטובת סיוע ללקוחותיו בבניית ערוצי הפצה ואיתור שותפים עסקיים אמינים, תוך חסכון במשאבים וזמן יקר.

במהלך השנים אורי הרחיב את התמחותו בפיתוח עסקי בינלאומי ע"י יצירת תהליכים וטכניקות שיווק שפתחו ערוצי שיווק חדשים וספקו ללקוחותיו מגוון הזדמנויות עסקיות לחדירה לשווקים חדשים.

 

שיתופי פעולה עם האקוסיסטם

אורי מייעץ ומרצה בנושאי שיווק בינלאומי מטעם מכון היצוא, שפרסם זה לא מכבר את המדריך שכתב ל"צעדים ראשונים ביצוא". כמו כן ,אורי מייעץ מטעם מנהל סחר חוץ והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים (המעוף)  – שניהם במשרד הכלכלה בבדיקת תכניות שיווק ובעזרה לחברות בתכנון ויישום אסטרטגיה שיווקית בינלאומיות.

אורי ייסד פורום מקצועי, המשלב מובילי דיעה ומומחים בתחום השיווק והמכירות הבינלאומי B2B שיחד עימו חולקים טיפים נבחרים ו best practices לחברות טכנולוגיות המתרחבות גלובלית.

כמו כן, אורי משתף פעולה עם האקוסיסטם של הסטרטאפים ע”י מתן הרצאות  ב MindCET, מרכז לחדשנות ולפיתוח טכנולוגיות בחינוך וכן בהיותו מנטור ושופט בפאנל להערכת סטרטאפים באקסלרטור MassChalenge.

מסגרת נוספת ש Beam Global הקימו היא "Beam Global’s Fireside Chat Series, בה מנכלים ומייסדי חברות תוכנה וסטרטאפים B2B מובילים, שהצליחו לפרוץ לשווקים בינלאומיים, משתפים בסדרת ראיונות בסודות השיווק הבינלאומי בתחום ה ,B2B באתגרים שלהם, אסטרטגיות ה  go-to-market שבחרו ובטיפים יקרי ערך.

בין לקוחותינו

מה לקוחות אומרים עלינו

צור קשר